Autokar turystyczny NEOPLAN SZYCIE TAPICERKI NAPRAWA ODNAWIANIE WNĘTRZ AUTOBUSÓW I AUTOKARÓW

autokar turystyczny NEOPLAN SZYCIE TAPICERKI NAPRAWA ODNAWIANIE WNĘTRZ AUTOBUSÓW I AUTOKARÓW
Zdjęcie: autokar turystyczny NEOPLAN SZYCIE TAPICERKI NAPRAWA ODNAWIANIE WNĘTRZ AUTOBUSÓW I AUTOKARÓW
1/100
Cena:
do uzgodnienia
Zapytaj o kredyt i leasing
Marka NEOPLAN
Model SZYCIE TAPICERKI NAPRAWA ODNAWIANIE WNĘTRZ AUTOBUSÓW I AUTOKARÓW
Typ autokar turystyczny
Lokalizacja Polska LUBLIN
Data zamieszczenia wczoraj
Autoline ID YB4816
Do ulubionych PDF Kontakt do sprzedającego
Dodatkowy opis:
Witamy Państwa na naszej stronie internetowej ;
TAPICER AUTOBUSOWY LUBLIN
Chcemy, aby informacje na niej umieszczone przybliżyły Państwu naszą ofertę.
Tapicerka w autokarze jest jednym z ważniejszych i bardziej zauważalnych elementów dekoracyjnych autobusu. Wymiana tapicerki w AUTOKARZE to w zasadzie największa wizualna zmiana wnętrza daje możliwości stworzenia zupełnie wyjątkowej atmosfery wewnątrz autokaru. Wpływa także na komfort jazdy zarówno kierowcy, jak i pasażerów . Zdobyte umiejętności i doświadczenie pozwalają nam mieć pewność, że podołamy najbardziej nietypowym i wyszukanym zamówieniom.
Podejmiemy się każdego wyzwania – wszystko jest dla nas do wykonania! . W naszej ofercie można znaleźć wiele wzorów materiałów i tkanin, które mogą zostać idealnie dopasowane do gustu i charakteru klienta oraz jego autobusu. Wykonamy tapicerkę DO TWOJEGO AUTOKARU według twojej wizji lub zaproponujemy coś sami! Zdecyduj jaki kolor oraz jaki materiał chciałbyś umieścić.

Wykonujemy tapicerki do wszystkich rodzajów autobusów, autokarów i busów . Oklejamy boczki, podsufitki, sypialnie, toalety autobusowe oraz pozostałe elementy wnętrz autobusów i busów.
Nasza firma bierze odpowiedzialność za wysoką jakość projektu i wykonania każdego zlecenia! Dbamy o jakość i estetykę naszych prac.
Usługi realizujemy terminowo.
. Aby dokonać naprawy ,zrobieni od nowa tapicerki w autokarze
- Trzeba przyjechać swoim autokarem do naszego zakładu mieszczącego się w miejscowości PIOTRKÓW DRUGI nr114 TRASA 835 KIERUNEK BIŁGORAJU ODDALONY O 15km OD LUBLINA.
- Zdemontowane fotele w własnym zakresie można przywieź do Lublina na ulicę Wacława Sieroszewskiego 21 lub my możemy dojechać za darmo po odbiór foteli bez ram wykręcone poodkręcane od ramy (min 45 szt. max 75szt. ) w odległości do 250 kilometrów od LUBLINA a jeśli jest więcej kilometrów to KOSZT do ustalenia . Lublina po wymianie tapicerki odwieziemy zrobione fotele w miejsce skąd były wzięte
NIE WYMONTOWUJEMY ANI NIE MONTUJEMY FOTELI NA WYJEŹDZIE U KLIENTA.
, , , , , , Nie posiadamy foteli na sprzedaż. , , , , ,
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Wyślij zapytanie do dealera